|  | 

Kredyty i Lokaty

Analiza finansowa – Żagań

Zaczynając inwestowanie na Giełdzie początkujący inwestor zazwyczaj nie ma pojęcia o giełdzie. Z biegiem lat i na podstawie kolejnych inwestycji można jednak wypracować swoje podstawowe zasady takiej gry. Dobierając akcje do swojego portfela istotna jest jedna zasada. Im bardziej skomplikowana zasada wybierania spółki tym zazwyczaj uzyskuje się gorsze rezultaty. W akcje powinno się inwestować stosując proste zasady zasady.

Po pierwsze spółka powinna zarabiać pieniądze. Jest to najważniejsza zasada. Jeżeli spółka ponosi straty nie jest to dobra inwestycja. Jest tu bardzo podobnie jak w przypadku trendów, które nie odwracają się łatwo. Wbrew powszechnemu przekonaniu powinno się kupować spółki po ogłoszeniu dobrych wyników pomimo przeceny ponieważ spółka w takim wypadku posiada solidne fundamenty i w przyszłości inwestycja powinna się zwrócić.

Oczywiście można stosować bardziej wyszukane sposoby oceny spółek takie jak analiza finansowa lub analiza techniczna, lecz nie powinno opierać się tylko na nich.

analiza-finansowa-zagan

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Sale Konferencyjne Poznań: Idealne miejsce na udane spotkania biznesowe

    Sale Konferencyjne Poznań: Idealne miejsce na udane spotkania biznesowe

    Wstęp Poznań, jedno z największych miast w Polsce, nie tylko zachwyca pięknem historycznych zabytków, ale również oferuje doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Sale konferencyjne w Poznaniu są znane z wysokiej jakości usług, nowoczesnego wyposażenia i profesjonalnej obsługi, co sprawia, że miasto staje się coraz popularniejszym miejscem dla firm i organizatorów

  • Jak zrobić czytnik kodów kreskowych?

    Jak zrobić czytnik kodów kreskowych?

    Kasa fiskalna Kasa fiskalna jest używana prawie w każdym sklepie. W dzisiejszych czasach żadna ekspedientka nie wyobraża sobie życia bez tego urządzenia. Kasa z łatwością pozwala obliczyć i dodawać do siebie poszczególne ceny. Ta maszyna z pewnoścoą ułatwia obsługę klientów w sklepach. Kiedyś te urządzenia działały na innej zasadzie, ale teraz wszystko jest elektroniczne. Dawniej